Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 46

Festetits Andorné Pejacsevich Lenke: Gyakorlati szakácskönyv. Az egyszerű, egészséges és ma divatos főzésmód ismertetése. Bp.,[1897],Athenaeum, 2+192+16 [korabeli reklámok] p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, 3 kijáró lappal.
17077.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
26
Steinbach Béláné Réczey Anna: Szakácskönyv. [Nagybecskerek], 1917,[Szerzői kiadás]. Második, bővített és javított kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült, foltos, és részben javított lapokkal. Megviselt állapotban.
17078.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Stern Marianna: Olajszakácskönyv. H.n., é.n. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17079.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Kosutány Tamás-Lázár L. Pál: A gazdasági szeszgyártás kézikönyve. Bp., 1891, Pesti Könyvnyomda Rt., VIII+376+8 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, laza, sérült elülső kötéstáblával, aláhúzásokkal, jegyzetlapokkal, két lap meglazult.
17080.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
10
Podruzsik Béla: Legújabb szakácskönyv. A polgári konyha, házi cukrászat és a diétás főzés ismereteivel. III. kiadás. Bp., 1930, Otthon Nyomda, 352 p. Kiadói egészvászon-kötésben, sérült gerinccel és borítóval, az első és hátsó kötéstábla belsején jegyzetekkel, lapok jobb felső sarka sérült és hiányos, megviselt állapotban.
17081.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Jávorka Sándor: A magyar flóra kis határozója. A rajzokat készítette: Csapody Vera. Bp., 1937, Studium (Sylvester-ny.), XXXVIII+(2)+346 p. Második, bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, helyenként kissé sérült, hullámos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
17082.

Dr. Jávorka Sándor: A magyar flóra kis határozója. A rajzokat készítette: Csapody Vera. Bp., 1937, "Studium" (Sylvester-ny.), XXXVIII+(2)+346 p. Második, bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, helyenként kissé sérült, hullámos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Szemere László: Gombáskönyv kezdők részére. Útmutató a gyakoribb gombák megismeréséhez és értékesítéséhez. 250 gomba leírása 50 színes képpel és 50 szövegközti ábrával. Bp., 1926, Magyar Királyi Állami Nyomda. Aranyozott egészvászon kötés, gerince sérült,
17083.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Dr. Oetker receptjei. S. Vénykönyv. hn., én., nyn, 48 p.
17084.

Dr. Oetker receptjei. "S." Vénykönyv. hn., én., nyn, 48 p.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Horn János: Gyümölcsfák nyesése. Bp., 1934, Növényvédelem és Kertészet. Kiadói spirál-kötés, kopott, foltos borítóval.
17085.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Gáspár Ignác: Rövid háztartástan felsőbb leányiskolák és tanítónő-képezdék számára. Bp., 1887, Lampel R. (Wodianer F.), 110 p. Átkötött kopott félvászon-kötésben, az utolsó lap kijár, a sarkán kis hiánnyal, laza fűzéssel.
17086.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
13
17087.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Karl Russ: Der Kanarienvogel. Seine Naturgeschichte, Pflege und Zucht. Magdeburg, 1901 Creutzsche Verlagsbuchhandlung. Német nyelven. Szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrált, 3 egészoldalas chromolitográfiával. Átkötött félvászon-kötés, a címkép és címlap kijár.
17088.

Karl Russ: Der Kanarienvogel. Seine Naturgeschichte, Pflege und Zucht. Magdeburg, 1901 Creutz'sche Verlagsbuchhandlung. Német nyelven. Szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrált, 3 egészoldalas chromolitográfiával. Átkötött félvászon-kötés, a címkép és címlap kijár.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft