Könyvek: Konyha és kert Tételek száma: 46
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2704153
17089
429
Books: Gastronomy and Gardening
[Buday Barna]: Magyar gazdák a német földről. (Az OMGE által 1907 május-június havában rendezett németországi tanulmányúton szerzett benyomások és tapasztalatok ismertetése írásban és képben.) Bp.,[1907], Országos Magyar Gazdasági Egyesület. Szövegközti képekkel illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel. 2727100
17090
429
Balázs Győző: Húsok és húskészítmények. Mindennapi gondolatok és hasznos tanácsok egy állatorvos gyakorlatából. Bp., 2009, Mundus. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban. 2727124
17091
429
Schandl József - Horn Artúr - Kertész Ferenc: Sertéstenyésztés. Bp., 1961, Mezőgazdasági Kiadó. Harmadik, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. 2730390
17092
429
Somogyi Imre: Kertmagyarország felé. Bp., 1943, Magyar Élet (Monor, Popper-ny.), 127+(1) p. Második kiadás. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült, foltos kiadói papír védőborítóban. 2689743
17093
429
3 db kertészeti könyv: Andsen Haarpaintner: Illatos kert; Horst Stahl: Szobabonsai; Andreas Riedmiller: Muskátlik. Kiadói papírkötés, vegyes állapotban. 2756388
17094
429
Iohannes Stirling: Lexikon nominum herbarum, arborum fruticumque linguae latinae. Volumen I-II. köt. Ex fontibus Latinitatis ante saeculum XVII scriptis collegit et descriptionibus botanicis illustravit. A mű 4 kötetben teljes. Bp., 1995-1997,Enciklopédia Kiadó. Latin, angol, német és francia nyelvű előszóval. Latin nyelven. Kiadói műbőr-kötés. 2704145
17095
429
Táplálkozzunk helyesen sorozat 2 kötete: Együnk zöldfőzeléket! Tanácsok - ételleírások.; Gyümölcsételek. Receptek - tanácsok. Tegyünk el télire gyümölcsöt. Bp., én., Stádium. Kiadói papírkötés, kopott, szakadt borítókkal. + A mi süteményes könyvünk. Váncza sütőpor könyve. Bp., é.n., Váncza, 8 sztl. lev. Kiadói tűzött papírkötés, kopott, foltos, szakadt borítóval, a hátsó borító hiányos. 2704563
17096
429
Örösi Pál Zoltán: A méhek etetése cukorral. Bp., 1942. M. kir. Földművelészügyi minisztérium 8p. Foltos kiadói papírborítóval, kis szakadással 2704665
17097
429
Jelentés a Magyar Méztermelők Szövetkezetének 1933. évi működéséről. Közrebocsájtja az Igazgatóság Hatvan, 1934. 31+2p. Kiadói papírkötésben 2689437
17098
429
Vízvári Mariska szakácskönyve. Száz specialitás. Reprint kiadás. Bp, 1986, Közgazdasági és Jogi Kiadó. Illusztrált kiadói kartonált papírkötésben, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel. 2755058
17099
429
Kisdi Ferenc: Útmutató gyümölcsös telepítésére és a gyümölcsfák ültetésére. Bp., 1942, M Kir. Földmívelésügyi Minisztérium Kertészeti Ügyosztálya. 31p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, ceruzás jelölésekkel, aláhúzásokkal. 2751565
17100
429
Vegyes gasztronómiai füzet tétel, 7 db: Színe-Java sorozat 5 kötete: Vadászételek, Ízletes könnyű ételek, Gyümölcs- és zöldségkészítmények, Vendégváró hidegkonyha, Ízletes, nem hizlaló ételek. Bp., 1967-1970 , Minerva. Kiadói papírkötés, közte: kopott, foltos borítókkal, az egyik borítója kissé sérült. ; Pelle Józsefné: A tojáskonyha abc-je. Bp., 1979., Baromfifeldolgozó Vállalatok Trösztje. Kiadói papírkötés.; Olcsón finomat. Bp., 1974., ÁHT. Kiadói papírkötés.; Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft