16768.
429. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 600 Ft
4,32 EUR, 4,71 USD
Héjjné Détári Angéla: Régi magyar ékszerek. Bp., 1976, Corvina. Második kiadás. Fekete-fehér és színes, szövegközi és egészoldalas képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Nékám Lajosné: Régi magyar patikák. Bp., 1971, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.