2 400 Ft
6,49 EUR, 7,06 USD
Gaal Mózes: Kujak Andris keleti utazása. Góró Lajos rajzaival illusztrált. Bp.,1900., Franklin, 231+1 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérülésnyommal, hiányzó elülső szennylappal, foltos lapokkal, egy sérült lappal.