13786.
429. Lezárult gyorsárverés
Fotó
2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
cca 1950 Maratoni bajnokság (futóverseny), a versenyzők mögött Lenin, Rákosi és Sztálin arcképeivel, fotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett (Pobuda Foto Bp.), szélén kis sérüléssel, 18x12 cm