13760.
429. Lezárult gyorsárverés
Fotó
2 600 Ft
7,03 EUR, 7,65 USD
cca 1900-1942, 13 db vintage fotó és fotólap, portrék, csoportképek; orosházi fényképészek munkái, döntő többségében pecséttel vagy szárazbélyegzővel jelzett (Pusztai Pál, Lampel, Hajdu János), részben kissé foltos és kissé sérült