4 000 Ft
14
Marco Moro (1817-1885), Brizeghel: Velence, Dózsepalota enteriőrje (Saal der Wahlstimmen). Színezett litográfia, papír, jelzett a litográfián. Dekoratív, üvegezett fakeretben, üveg szélén kissé sérült és hiányos. Lap széle kissé foltos. 18x28,5 cm