Pállya Carolus (1875-1948/50 körül): Vízhordó lány. Olaj, fa, jelezve... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/429/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Pallya-Carolus-1875-194850-korul-Vizhordo-lany-Olaj-fa-jelezve-balra-lent-dekorativ-f~II2747847
2747847
10356
429
24000
Leírás: Pállya Carolus (1875-1948/50 körül): Vízhordó lány. Olaj, fa, jelezve balra lent, dekoratív fakeretben, 18x8 cm
: karap_norbert