18 000 Ft
48,65 EUR, 52,94 USD
Henter János (1922-1972): 12 db rajz, karikatúra, portré, többségében a dieppei és sinzigi hadifoglytáborokból, 1945. Klf. technikák, papír. Jelzett. Részben sérült. 18,5x13,5 és 29,5x21 cm közötti méretekben.