Edvi Illés Aladár (1870-1958): Abrakoló lovak. Akvarell, papír. Jelzet... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/429/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Edvi-Illes-Aladar-1870-1958-Abrakolo-lovak-Akvarell-papir-Jelzett-Uvegezett-serult-fa~II2754533
2754533
10101
429
26000
Kikiáltási ár:
26 000 Ft 70,27 EUR , 76,47 USD
Leírás: Edvi Illés Aladár (1870-1958): Abrakoló lovak. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben. 19,5x26 cm
: pk