30 000 Ft
Zsolnay porcelánfajansz kaspó, historizáló, fekete alapon aranyozott virágos mintával, 1880 körül. Jelzett (Zsolnay öttornyos, máz alatti kék családi pecsét), száján sérüléssel, mázrepedésekkel. m: 19 cm, d: 18 cm