19066.
428. Lezárult gyorsárverés
Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek
24 000 Ft
64,86 EUR, 70,59 USD
Ezüst(Ag) quartz karóra markazittal, jelzett, óra üveglapja sérült, óraszerkezet hátlapja rozsdás, működik, bruttó: 27,5 g