Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 235
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2740966
19146
428
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) gyűrű szintetikus rubinokkal, jelzett, méret: 58, bruttó: 5,5 g 2740971
19147
428
Ezüst(Ag) nyaklánc szintetikus rubinnal díszített medállal, jelzett, h: 49 cm, bruttó: 7,9 g 2741019
19148
428
Ezüst(Ag) fülbevalópár színváltó kővel, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 7,7 g 2741048
19149
428
Ezüst(Ag) csepp alakú fülbevalópár kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, h: 5 cm, bruttó: 8,6 g 2741083
19150
428
4400
Ezüst(Ag) gyűrű gyöngyház berakással, jelzett, méret: 59, bruttó: 5,2 g 2741094
19151
428
Ezüst(Ag) gyűrű Pandora jelzéssel, méret: 54, bruttó: 6,1 g 2743892
19152
428
Ezüst (Ag) zsebóra tok, jelzett, hiányos, d: 50 mm, nettó: 45 g 2743510
19153
428
Ezüst (Ag) fűszertartó, jelzett, kopott, d: 5 cm, nettó: 39g 2744189
19154
428
Ezüst (Ag)) türkizzel ékített gyűrű, jelzett, m: 56, bruttó: 2,8g 2744185
19155
428
Ezüst (Ag) malachittal ékített gyűrű, jelzett, állítható méretű, bruttó: 4,6g 2744193
19156
428
Ezüst (Ag) ametiszttel ékített gyűrű, jelzett, m: 55, bruttó: 5,6g 2744161
19157
428
14000
Ezüst (Ag) úti fésű, jelzett, h: 10 cm, nettó: 27,6g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft