Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 235
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2634469
19230
428
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) fülbevalópár, 5,8 g 2652468
19231
428
Ezüst (Ag) masnis gyűrű, m: 54 jelzett, bruttó: 4,2 2713156
19232
428
Ezüst (Ag) Skót Terrier medál, jelzett, bruttó: 3,15 g 2713140
19233
428
Ezüst (Ag) ZARA nyaklánc, jelzett, h: 41 cm, bruttó: 3 g 2739398
19234
428
Ezüst (Ag) talpú kristály váza, jelzett, sérült, m: 11 cm 2743069
19235
428
Ezüst (Ag) peremű likőrös üveg, fújt, hámozott, jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm 2743306
19236
428
Ezüst (Ag) tetejű kozmetikai üvegcse, jelzett, m: 8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft