11711.
428. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
12 000 Ft
32,43 EUR, 35,29 USD
Olvashatatlan jelzéssel (Zámbó Győző/Ábrahám Péter?): Lábnyomok. Festett gipsz. Dekoratív, sérült fakeretben. 52×60 cm