11729.
428. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
38 000 Ft
102,70 EUR, 111,76 USD
Bonaparte Napóleon büsztje, kerámia, festett, jelzett, kopásokkal, m: 34 cm