Képkeretek

Tételek száma: 11

Díszes ezüst (Ag) keretes asztali fényképtartó, kitámasztható, jelzett, kis kopásnyomokkal, 11,5x8,5 cm (látható méret: 8,5x5,5 cm)
12517.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Ezüst (Ag) keretes asztali fényképtartó, kitámasztható, jelzett, kis kopásnyomokkal, 11,5x8,5 cm (látható méret: 8,5x5,5 cm)
12518.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Dekoratív üvegezett keret, kopott, 44,5x38cm
12519.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dekoratív üvegezett keret, kopott, Maria Callas nyomottal, 29x23cm
12520.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Díszes üvegezett fakeret, XIX. sz. színezett litográfiával (Lécole Buisson), belső méret: 39,8×29,6 cm
12521.

Díszes üvegezett fakeret, XIX. sz. színezett litográfiával (L'école Buisson), belső méret: 39,8×29,6 cm

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Díszes üvegezett fakeret, XIX. sz. színes litográfiával, belső méret: 25×30,4 cm
12522.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
2 db antik dekoratív, ovális, kissé sérült, üvegezett fakeret. 1900 körüli férfi és női portré fotóval, belső méret: 20x16 cm
12523.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
2 db dekoratív, üvegezett, régi, kissé sérült fakeret, pasztellképpel. Belső méret: 21x24,8 cm
12524.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Kitámasztható asztali, bársony borítású és fém veretekkel díszített, üvegezett fakeret, fiatal pár 1900 körüli fotó portréjával. Látható méret: 13,5x9,5 cm
12525.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
12526.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Fa képkeret, sérülésekkel, üvegezett, 50x40cm
12527.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft