Könyvek: Vallás

Tételek száma: 29

,,A Negyedik Részben foglaltatott Beszédeknek osztályja, és rövid summája. (Okt. Besz. IV. R.) [XVIII. sz. eleji vallási, teológiai könyv, magyar nyelven]. H.n., (1707), ny.n., (10)+340+142 p. Korabeli viseltes félbőr-kötésben, hiányzó címlappal, sérült borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzésekkel.
17287.

,,A' Negyedik Részben foglaltatott Beszédeknek osztályja, és rövid summája. (Okt. Besz. IV. R.)" [XVIII. sz. eleji vallási, teológiai könyv, magyar nyelven]. H.n., (1707), ny.n., (10)+340+142 p. Korabeli viseltes félbőr-kötésben, hiányzó címlappal, sérült borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzésekkel.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
15
[Zsivics Mátyás]: Matthiae Zsivics: De dogmatis orthodoxae religionis. Liber I. Pesthini (Pest), 1803, Typis Matthiae Trattner, 8 sztl. lev. + 690+2 p. Latin nyelven. Korabeli aranyozott félbőr-kötés, kopott borítóval, a borítón kis sérülésekkel, kis lyukakkal, kissé foltos lapokkal.
17288.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Dr. Pfeiffer Miklós: A Domonkosrend magyar zárdáinak vázlatos története. Jegyzetekkel bővített különkiadás ,,A Szent Domonkos-Rend multjából és jelenéből c. emlékkönyvből. Kassa, 1917, Szent Erzsébet-ny., 111 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, belül jó állapotban.
17289.

Dr. Pfeiffer Miklós: A Domonkosrend magyar zárdáinak vázlatos története. Jegyzetekkel bővített különkiadás ,,A Szent Domonkos-Rend multjából és jelenéből" c. emlékkönyvből. Kassa, 1917, Szent Erzsébet-ny., 111 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, belül jó állapotban.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
10
P. Didon: Jézus élete. Bp., Szentírás. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17290.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Assisi Szent Ferenc virágos kertje. (Fioretti). Ford.: Kaposy József. Bp., 1921, Genius, XXXIX+348 p. Oldalszámozáson belül 18 egészoldalas, fametszetű illusztrációval; a borító és az illusztrációk Végh Gusztáv munkái. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, helyenként sérült, foltos lapszélekkel, az utolsó lap (záródísz) hiányzik.
17291.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17292.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
,,Kis Karátson Napján [XVIII. századi, vallási témájú könyv, magyar nyelven]. H.n., é.n., ny.n., 428+(12) p. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr-kötésben, festett lapélekkel, címlap nélkül, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.
17293.

,,Kis Karátson Napján" [XVIII. századi, vallási témájú könyv, magyar nyelven]. H.n., é.n., ny.n., 428+(12) p. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr-kötésben, festett lapélekkel, címlap nélkül, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
10
Francolino, Balthassare: Tirocinium Theologicum. Nagyszombat, 1744. Kartonált kötés, kopottas állapotban.
17294.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Szalay Attila: Az Angyali Doktorral a II. Vatikánisták pestise ellen. Bp., 2009. Szerzői. Kiadói papírkötésben DEDIKÁLT példány, hosszú szöveggel.
17295.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Müller Lajos: Aszkétika és misztika. I. köt. Aszkétika. Bp., 1940., Korda Rt. II. kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
17296.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Alzog János: A patrologia kézikönyve vagy a régibb keresztény irodalom története. Első rész. A harmadik átdolgozott és bővített kiadás nyomán fordította a csanádi növendék papság magyar gyakorló iskolája. Munkálatok. Kiadja a Csanádi Növendék Papság Magyar Gyakorló Iskolája. Tizenharmadik folyam. Temesvár, 1880, Csanádi Egyházmegye Könyvsajtóján, 8 sztl. lev. + 288 p. Csak I. kötet. Sérült, hiányos, félvászon-kötésben, kissé foltos megviselt állapotban.
17297.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
14
Gérard Mura: Bischofweihen durch Erzbischof Lefebvre. Zaitzkofen, 1992. 163p. Kiadói papírkötésben
17298.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft