Könyvek: Vadászat

Tételek száma: 20

Nikolits György: Vadászati útmutató, a vadászat ismereteinek könyve. Bp., 1941-1942. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
17171.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Ribiánszky Miklós-Woynarovich Elek: Hal, halászat, halgazdaság. Bp., 1962., Mezőgazdasági. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé szakadt borítóval.Megjelent 2200 példányban.
17172.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Szabolcs József: Az erdei szalonka. Bp., 1974, Mezőgazdasági. Második, javított kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17173.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Matula Gy. Oszkár: Halak és emberek. Hétköznapi történetek hétköznapi emberekről egy válságos korszakban. [Pécs], 2010, Matula Press. Kiadói papírkötés.
17174.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Videcz Ferenc: Vadász voltam egykoron. [Bp., 1999.], Nimród Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott (23./300) példány.
17175.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Szálkeresztben. Tizenöt külföldön élő magyar vadász írása. Összeáll.: Kovács László. [Bp., 1999.], Nimród Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott (93./300) példány.
17176.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Danis István-Vuray György: Halász - vadász. A Magyarországon megjelent halászati, horgászati és vadászati folyóiratok jegyzéke, 1857-2016. Bp., 2017, Duna-Mix. Kiadói kartonált papírkötés.
17177.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Homoki-Nagy István: Gyöngyvirágtól lombhullásig. Színes filmmel vadmadarak után. Bp., 1957, Bibliotheca. Második kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, tulajdonosi bejegyzéssel, erősen hiányos kiadói papír védőborítóval.
17178.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Homoki-Nagy István: Hegyen-völgyön. H.n., é.n., Homoki-Nagy István Bérkilövő Vadásztársaság. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált kötés.
17179.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Földes László: Vadászkalandok vad tájakon. Bp.,1987., Népszava. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval,
17180.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Róna István: Nagyhírű vadászok nyomában. Bp., 1971., Táncsics., félvászon borítóval
17181.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bársony István: Az én világom. Bp., 1925, Stádium, 1 t. + 328 p. Első kiadás. Átkötött, aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, a hátsó borítón némi kopással, egyébként jó állapotban.
17182.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft