A debreceni tímármesterség történeti emlékei. Szerk.: Nagy Pál, V. Szathmári Ibolya. Karcag, Hajdú-Bihar M. Múzeumi Szervezet. Kiadói papírkötés, a borítón kis kopásnyomokkal, a hátsó borítón gyűrődésnyomokkal. Megjelent 500 példányban. + Flórián Mária - Tóth Béla: Tímárok. A bajai tímárműhely a Szabadtéri Néprajzi Múzeumban. Mesterségek Műhelyek 1.Szentendre, 1992., Szabadtéri Néprajzi Múzeum. Kiadói papírkötés.
Budapest Székesfőváros Állat és Növénykertje. Tandem Grafikai Stúdió Anno sorozata. Bp.,én.,Tandem Grafikai Stúdió.Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
Katz Richárd: Vidám napok barna emberek között. Ford.: Görög Imre. Bp., é.n., Tolnai. Fekete-fehér fotókkal, és egy térképpel. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
Szakály Ferenc-Szűcs Jenő: Budai bortizedjegyzékek a 16. század első harmadából. Kubinyi András bevezető tanulmányával. História Könyvtár Okmánytárak 4. Bp., 2005., História - MTA Történettudományi Intézete. Kiadói papírkötés.
Püspöki Nagy Péter: Rozsnyó város címere. Heraldikai tanulmány a történelmi címer folújításához. Bratislava/Pozsony, 1973, Madách. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított, kissé sérült papír védőborítóban, egy-két lapszélen kis sérülésnyommal.