Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 181

Dobos László: A magunk útján. Bp, 2000,Jászságért Alapítvány. Papírborítóval, jó állapotban
15048.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Saly Noémi: Törzskávéházamból zenés kávéházba. Séta a budapesti körutakon. Bp., 2019, Osiris, 263 p. Második kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
15049.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
15050.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15051.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Memoriae Commendamus - Emlékezetül adjuk. Válogatás Pápa város történetének forrásaiból. Pápa, 2010. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15052.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
A debreceni tímármesterség történeti emlékei. Szerk.: Nagy Pál, V. Szathmári Ibolya. Karcag, Hajdú-Bihar M. Múzeumi Szervezet. Kiadói papírkötés, a borítón kis kopásnyomokkal, a hátsó borítón gyűrődésnyomokkal. Megjelent 500 példányban. + Flórián Mária - Tóth Béla: Tímárok. A bajai tímárműhely a Szabadtéri Néprajzi Múzeumban. Mesterségek Műhelyek 1.Szentendre, 1992., Szabadtéri Néprajzi Múzeum. Kiadói papírkötés.
15053.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Útravaló: Delhi, Agra, Rajasthan Bp., 2007. Alexandra. Kiadói papírkötésben, újszerű állapotban
15054.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Budapest Székesfőváros Állat és Növénykertje. Tandem Grafikai Stúdió Anno sorozata. Bp.,én.,Tandem Grafikai Stúdió.Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
15055.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
9
Katz Richárd: Vidám napok barna emberek között. Ford.: Görög Imre. Bp., é.n., Tolnai. Fekete-fehér fotókkal, és egy térképpel. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
15056.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
15057.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15058.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Püspöki Nagy Péter: Rozsnyó város címere. Heraldikai tanulmány a történelmi címer folújításához. Bratislava/Pozsony, 1973, Madách. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított, kissé sérült papír védőborítóban, egy-két lapszélen kis sérülésnyommal.
15059.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft