8 000 Ft
20,73 EUR, 22,86 USD
[Fritz Péter]: A Magyar Kereskedelmi és Iparkamarák keletkezésének, fejlődésének és működésének története. 1850-1896. I. rész. A kamarák hivatalos adatai alapján szerkesztette a Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara. Unicus! Több kötete nem jelent meg. Bp., 1896.. Pesti Könyvnyomda-Rt.,326+226 (Függelék)+III p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, sérült kötéssel, pár kijáró lappal, intézményi bélyegzésekkel, megviselt állapotban.