https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Technika

Tételek száma: 28

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Kaltenbach Henrik: A sportrepülő könyve. Az előszót Czirmay Zoltán főfelügyelő, a haderőn kívüli motoros repülő előképzés vezetője írta. A könyv orvosi része Lehoczky Béla, M. Kir. orvos-százados munkája.. Kassa, 1942.,Wiko Kő- és Könyvnyomdai Műintézet, Második kiadás, Újrakötött félvászon kötésben, az eredeti papírborító felhasználásával. DEDIKÁLT példány!
17244.

Kaltenbach Henrik: A sportrepülő könyve. Az előszót Czirmay Zoltán főfelügyelő, a haderőn kívüli motoros repülő előképzés vezetője írta. A könyv orvosi része Lehoczky Béla, M. Kir. orvos-százados munkája.. Kassa, 1942.,"Wiko" Kő- és Könyvnyomdai Műintézet, Második kiadás, Újrakötött félvászon kötésben, az eredeti papírborító felhasználásával. DEDIKÁLT példány!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Pálinkás András: Hazai nyersanyagaink és a magyar ipar. Bp., 1939. Gyarmati Ferenc. Javított, kiadói papírkötésben.
17245.

Pálinkás András: Hazai nyersanyagaink és a magyar ipar. Bp., 1939. Gyarmati Ferenc. Javított, kiadói papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Novák Pál: Festékek és lakkok előállítása. 12 képtáblával, számos gyártási előírással. Bp., 1949. Győző Andor. Javított kiadói papírkötésben
17246.

Novák Pál: Festékek és lakkok előállítása. 12 képtáblával, számos gyártási előírással. Bp., 1949. Győző Andor. Javított kiadói papírkötésben

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
2
Szilágyi Gábor: Daguerre. A fényképezés felfedezésének története. Bp., 1987, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval. A védőborító kissé szakadt- + Hozzá hanglemez melléklet
17247.

Szilágyi Gábor: Daguerre. A fényképezés felfedezésének története. Bp., 1987, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval. A védőborító kissé szakadt- + Hozzá hanglemez melléklet

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
3 db fényképezéssel kapcsolatos könyv: Portréfényképezés, Diázók könyve, The book of special effects
17248.

3 db fényképezéssel kapcsolatos könyv: Portréfényképezés, Diázók könyve, The book of special effects

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Szécsi Ferenc: Autókönyv az ifjúságnak. Bp., Németh József Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, illusztrált, Foltos lapok, sérült borító
17249.

Szécsi Ferenc: Autókönyv az ifjúságnak. Bp., Németh József Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, illusztrált, Foltos lapok, sérült borító

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Mihalik Gyula: Textilanyagisme és technológia. Iskolák, kereskedők, szabóiparosok és fogyasztóközönség számára. Bp.,1918,Athenaeum, 116 p. Kiadói illusztrált papírkötés, ragasztásnál elvált
17250.

Mihalik Gyula: Textilanyagisme és technológia. Iskolák, kereskedők, szabóiparosok és fogyasztóközönség számára. Bp.,1918,Athenaeum, 116 p. Kiadói illusztrált papírkötés, ragasztásnál elvált

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
6
Beszámoló az országos hadigondozó szövetség egyéves működéséről. Bp., 1943. 36p. Kiadói, kissé foltos papírkötésben
17251.

Beszámoló az országos hadigondozó szövetség egyéves működéséről. Bp., 1943. 36p. Kiadói, kissé foltos papírkötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Apor Dezső-Nagy Béla: Hogyan készül? A modern technika és az ipari munka vívmányai. Bp., [1928], Athenaeum, VII+272 p. Harmadik kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötésben.
17252.

Apor Dezső-Nagy Béla: Hogyan készül? A modern technika és az ipari munka vívmányai. Bp., [1928], Athenaeum, VII+272 p. Harmadik kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Molnár János: A rádiótelefon elméleti és gyakorlati ismertetése. Bp., 1926, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, gerincnél félig levált, kopottas állapotban.
17253.

Molnár János: A rádiótelefon elméleti és gyakorlati ismertetése. Bp., 1926, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, gerincnél félig levált, kopottas állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
6
Holló-Magó-Valkó: Rádió tanácsadó. 1944, Egyesült Izzólámpa. Kiadói papírkötés, gerincnél levált, kopottas állapotban.
17254.

Holló-Magó-Valkó: Rádió tanácsadó. 1944, Egyesült Izzólámpa. Kiadói papírkötés, gerincnél levált, kopottas állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
2
Vásárhelyi Pál és a reformkori mérnökgeneráció. A Közlekedési Múzeum és a Magyar Környezetvédelmi és Vízügyi Múzeum kiállítása katalógusa. Bp., 1995., Közlekedési Múzeum - Magyar Környezetvédelmi és Vízügyi Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
17255.

Vásárhelyi Pál és a reformkori mérnökgeneráció. A Közlekedési Múzeum és a Magyar Környezetvédelmi és Vízügyi Múzeum kiállítása katalógusa. Bp., 1995., Közlekedési Múzeum - Magyar Környezetvédelmi és Vízügyi Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz