Varsa Imre: Három év a cári Oroszországban (Egy hadifogoly naplója) 19... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/428/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Militaria-Katonasag~1000011/Varsa-Imre-Harom-ev-a-cari-Oroszorszagban-Egy-hadifogoly-naploja-1915-1918-Hn-en-Ujr~II2743870
2743870
16545
428
Books: Military
Leírás: Varsa Imre: Három év a cári Oroszországban (Egy hadifogoly naplója) 1915-1918. H.n., é.n. Újrakötött egészvászon kötés, kopottas állapotban.
: tg