Könyvek: Judaika

Tételek száma: 12

17275.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
3 db judaika könyv: Imakönyv az év minden napjára. Kiadja: A Pesti Izr. Hitközség. Bp., é.n. (cca 1930), Schlesinger József, (6)+368 p. Első kiadás. A Pesti Izraelita Hitközség bélyegzőjével. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, néhány kijáró lappal. + Szentírás a család és az iskola részére. [I. és IV. köt.] I. köt.: A tóra öt könyve. IV. köt.: A szent iratok. Szerk.: Dr. Frenkel Bernát. Bécs, é.n.-1916, a szerkesztő kiadása. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé viseltes, sérült állapotban, helyenként kijáró lapokkal, néhány laphiány előfordulhat.
17276.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Homor György: Öten voltak. Pápa, 2007. DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17277.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Koltai Ferenc: Pápa-Bergen-Belsen-Pápa (... hogy a megtörténtek ne merüljenek feledésbe). Pápa, 2014, Jókai Mór Városi Könyvtár. Kiadói papírkötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17278.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Cion bölcseinek jegyzőkönyve. H.n., 1999, Flex. Első magyar nyelvű kiadás. Kiadói papírkötés, kissé koszos borítóval.
17279.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
17280.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
17281.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Simon Dubnov: A zsidóság története. Szabolcsi Bence fordítása. Bp., 1991, Gondolat-Bethlen Gábor Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben,
17282.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17283.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17284.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Haggáda. H.n., OMZSA. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17285.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Martin Gilbert: Zsidó történelmi atlasz. Bp., 1991, Gondolat. Kiadói papírkötésben, jó állapotban
17286.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft