Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 234

Nyomdászévkönyv és utikalauz. Kiadja a Magyarországi könyvnyomdászok és betűöntők segélyező- egyesülete. Lerner Dezső (szerk). 18. évfolyam. Bp., 1916. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Foltos.
16599.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Nyomdász évkönyv és utikalauz. Kiadja a Magyarországi könyvnyomdai munkások egyesülete. Halász Alfréd (szerk).  Bp., 1942. Gazdagon illusztrált, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
16600.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Nyomda és rokonipari évkönyv. Székely Nyomda és Könyvkiadó Vállalat. Székely Artúr (szerk).  Bp., 1944.. Gazdagon illusztrált, fekete-fehér és részben színes illusztrációkkal. Kiadói egészvászon kötésben. Kissé kopott, jó állapotban.
16601.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16602.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Nyomda és rokonipar évkönyv. Székely nyomda és Könyvkiadó Vállalat. Nyírő Tibor (szerk).  Bp., 1940. Gazdagon illusztrált, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben.
16603.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Nyomdászévkönyv és utikalauz. Kiadja a Magyarországi könyvnyomdászok és betűöntők segélyező- egyesülete. Novitzky N László (szerk).  Bp., 1920-1923. Gazdagon illusztrált, fekete-fehér és részben színes illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Gerince meglazult, kopott, foltos.
16604.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16605.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Éva Forgács. El Kazovszkij. Bp., 1997, Új Művészet. Angol nyelven. Színes reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16606.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Vadas József: A magyar konstruktivízmus. Bp., 2007. Corvina. Kiadói papírkötésben
16607.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Forgács Éva: Bauhaus. Pécs,1991,Jelenkor. Első kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16608.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
In uns Dachau - Dachau bennünk. Dachaui kortárs képzőművészeti kiállítás. Vigadó Galéria, Budapest, 1989. H.n., é.n. (1989), magánkiadás. A kiállító művészek által az előzéklapon aláírt (Otto Fuchs, Winfried Herbst, Siegfried Scheibner, Jörg Kausch, Norbert Kieining stb.), össz. 13 aláírással! Fekete-fehér és színes reprodukciókkal gazdagon illusztrált. kiállítási katalógus. Kiadói egészvászon kötés.
16609.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Czirfusz György; Novák Imre: Vágy, világ, formák. Haiku-gyűjtemény Ghyczy György szitanyomataival. DEDIKÁLT! Bp., é.n., Budapesti Művészetbarátok Egyesülete. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel és kissé foltos borítóval.
16610.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft