Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 234

André Fermigier: Picasso. Collection Géies et Réalités. Paris, 1967. Hachette, 239 p. Kiadói egészbőr kötésben. / Full leather binding
16575.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16576.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
8 db művészeti könyv: Janus félúton, Passuth Krisztina: Tranzit, Lossonczy Tamás, Veszelszky Béla, A kecskeméti művésztelep és alkotóház, A valósághű festészet öt évtizede, Urszinyi Mária, Transcendence contemporary art 2021
16577.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
16578.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1909 The Studio year book of decorative art 1909. London, 1909, The Studio. Angol nyelven. Rendkívül gazdag szecessziós képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, a borító sérült és részben elvált a könyvtesttől.
16579.

1909 "The Studio" year book of decorative art 1909. London, 1909, "The Studio." Angol nyelven. Rendkívül gazdag szecessziós képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, a borító sérült és részben elvált a könyvtesttől.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
25
1911 The Studio year book of decorative art 1911. London, 1911, The Studio. Angol nyelven. Rendkívül gazdag szecessziós képanyaggal illusztrált. Benne: Körösfői-Kriesch Aladár, Nagy Sándor, Wigand Ede és mások munkáinak reprodukcióival illusztrált. A magyar nevek egy részét elírták. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, egy kijáró lappal.
16580.

1911 "The Studio" year book of decorative art 1911. London, 1911, "The Studio." Angol nyelven. Rendkívül gazdag szecessziós képanyaggal illusztrált. Benne: Körösfői-Kriesch Aladár, Nagy Sándor, Wigand Ede és mások munkáinak reprodukcióival illusztrált. A magyar nevek egy részét elírták. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, egy kijáró lappal.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
33
1914 The Studio year book of decorative art 1914. London, 1914, The Studio. Angol nyelven. Rendkívül gazdag szecessziós képanyaggal illusztrált. Benne magyar művészek, építészek...stb. munkáival, közte: Arkay Aladár, Szablya-Frischauf Ferenc, Györgyi Dénes - Kós Károly, Kozma Lajos, Körösfői-Kriesch Aladár, Lesznai Anna, Mattyasovszky-Zsolnay László, (Thoroczkai) Wigand Ede és mások munkáinak reprodukcóival. A magyar nevek egy részét elírták. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel és kötéssel.
16581.

1914 "The Studio" year book of decorative art 1914. London, 1914, "The Studio." Angol nyelven. Rendkívül gazdag szecessziós képanyaggal illusztrált. Benne magyar művészek, építészek...stb. munkáival, közte: Arkay Aladár, Szablya-Frischauf Ferenc, Györgyi Dénes - Kós Károly, Kozma Lajos, Körösfői-Kriesch Aladár, Lesznai Anna, Mattyasovszky-Zsolnay László, (Thoroczkai) Wigand Ede és mások munkáinak reprodukcóival. A magyar nevek egy részét elírták. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel és kötéssel.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
30
1900 Deutsche Kunst und Dekoration. IV. Jahrgang. Darmstadt, Alexander Koch. Német nyelven. Nagyon gazdag szecessziós kép- és reklámanyaggal, könyvdíszekkel illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, de belül jó állapotban.
16582.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
21
1912 Deutsche Kunst und Dekoration. XVI. Jahrgang. Heft 1. 1912. Október. Darmstadt, 1912, Alexander Koch. Német nyelven. Nagyon gazdag kép- és reklámanyaggal illusztrált. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé szakadt borítóval és gerinccel.
16583.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
23
Szlanka András: Perselyek. Válogatás az OTP Bank Pénzügytörténeti Gyűjtemény anyagából. 2011, OTP Bank. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16584.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Jahrbuch für Photographie und Reproduktionstechnik für das Jahr 1901. Unter Mitwirkung hervorragender Fachmänner hrsg. von Hofrath Dr. Josef Marie Eder, ... Fünfzehnter Jahrgang. Halle a. S., 1901, Wilhelm Knapp, 12 (korabeli reklámok) p + 1 (Ferenc József fotója) t. + X+807+60 (korabeli reklámok) p.+30 (képtáblák, közte 2 kétlapos, 2 színes) t. Német nyelven. Szövegözti fekete-fehér illusztrációkkal. Aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
16585.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Divis, Jan, Markenzeichen auf Silber. [Ezüst fémjelek]. Prága, 1978, Artia. Második kiadás. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16586.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft