13270.
428. Lezárult gyorsárverés
Fotó
2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
cca 1930-1940 Dunaharaszti, Balog Dezső fényképész 11 db portréfotója, közte egy csoportképpel, fotólapja, pecsétekkel jelzettek, az egyik sérült, az egyiken későbbi ajándékozási sorokkal, 8x13 cm