Thomas Allom - E. Roberts: West Front of Cathedral of Notre Dame, Antwerp (Antwerpeni Notre-Dame székesegyház), XIX. századi metszet modern reprodukciója, 50x36,5 cm
Wilhelm Hessloehl (1810-1843): Übergang über den Niemen (Napóleon átkelése a Nyeman folyón). Rézmetszet, papír, XIX. sz. Carlsruhe, Kunst-Verlag kiadása. Paszpartuban, üvegezett fa keretben, 10x13 cm
Karl Girardet után, Paul Girardet metszése: Conduite héroique du Maréchal Ney dans la retraite de Russie (Combat pres de Smolensk). / Ney marsall hősiessége a francia csapatok visszavonulásakor a szmolenszki csatában (1812). Rézmetszet, papír, XIX. sz. Paszpartuban, üvegezett fa keretben, 10x13,5 cm
Pollák Zsigmond (1837-1912): József nádor. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten, lap alja kissé sérült. Dekoratív, kissé kopott, üvegezett fakeretben, 20,5x15,5 cm
cca 1880 Herring's fox hunting scenes. Full cry. Róka vadászat. Színezett acélmetszet. Képméret 44x80 cm Üvegezett keretben. Large steel plate engraving in glased frame. NEM POSTÁZZUK, CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL