Metszetek

Tételek száma: 49

A presbiter kapujánál, akvarellel színezett litográfia, papír, jelzés nélkül, XIX. sz. második fele, 26x20 cm. Dekoratív, kissé sérült, üvegezett fakeretben.
10651.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
A tolvaj, akvarellel színezett litográfia, papír, jelzés nélkül, XIX. sz. második fele, 20x17 cm. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült üvegezett fakeretben.
10652.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Jan Chelminski (1851-1925) után: Falkavadászat (Rendez-vous zur Parforcejagd). Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten, üvegezett fakeretben, 29x47,5 cm
10653.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Borbélynál, színes litográfia, papír, jelzés nélkül, XIX. sz. második fele, 25x17,5 cm, dekoratív üvegezett fakeretben
10654.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Almaszüret, színes litográfia, papír, jelzés nélkül, XIX. sz. második fele, 14x19,5 cm, üvegezett fakeretben
10655.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Sándor Móric lovasfogatával a Vízivárosba indul, rotációs fametszet, papír, jelzés nélkül, kissé foltos, üvegezett fakeretben. 19x13 cm
10656.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Berzsenyi Dániel, rotációs fametszet, papír, jelzés nélkül, XIX. sz. vége, üvegezett fakeretben. 21x15 cm
10657.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Bartlett, William Henry (1809-1854)-Cousen, Charles (1819-1889): Dürrenstein kastélya (Castle of Dürrenstein), akvarellel színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, üvegezett fakeretben, kissé foltos, 15x17 cm
10658.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Henri Decaisne (1799-1852) után: Balzac portréja, acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 20x14,5 cm
10659.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
cca 1750-1850 15 db vegyes metszet tétel, részben foltos és sérült, műanyag mappában lefűzve
10660.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
cca 1890-1900 23 db rotációs fametszet német ny. folyóiratokból, többek közt Margitay Tihamér: Eine delikate Frage, 17×24 cm körüli méretekben, néhány kevés kissé foltos, részben lapszéli sérülésekkel sérült
10661.

Kikiáltási ár:
800 Ft
6 db XVIII-XIX.sz-i réz és acélmetszet paszpartuban: vallási képek, V, Károly és más ismert személyek 11x8 cm
10662.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft