Zsolnay eozin / labrador mázas vázácska, 1920 körül, sérülésekkel, jel... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/427/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Zsolnay-eozin-labrador-mazas-vazacska-1920-korul-serulesekkel-jelzett-m-11cm~II2725902
2725902
11264
427
Leírás: Zsolnay eozin / labrador mázas vázácska, 1920 körül, sérülésekkel, jelzett, m: 11cm
: karap_norbert