Hungarian Physician Commemorative Medallions and Plaques
Numizmatika
31097.
Bogár Lívia (1957-) 1985. "Dr. Babocsay József városunk egykori főorvosa 1760-1838 / 100 éves a Kanizsai Városi Kórház 1885-1985" kétoldalas jelzett Ag emlékérem (36,26g/0,835/42,5mm) T:1- patina, karc
Numizmatika
31101.
Kampfl József (1938- ) 1981. "Dr. Politzer Ádám orvosprofesszor" Br nagyméretű plakett. "Dr. Adam Politzer / XII. World Congress of Oto-Rhino-Laryntology - Budapest Hungary - Anno 1981" (101mm) T:2 Csoma: 486.
Numizmatika
31107.
Ligeti Erika (1934-2004) 1975. "A Szocialista Magyar Gyógyszerellátásért 1950-1975" kétoldalas bronz plakett (97mm), eredeti tokban, benne "Hűséggel a nép egészségéért" aranyozott, zománcozott fém Semmelweis jelvény T:1-