Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 61

Románia 1990. Vasile Goldis Egyetem, Arad kétoldalas bronz emlékérem eredeti, de sérült műanyag tokban (50mm) T:1 Románia 1990. Universitatea de Vest Vasile Goldiş Arad two-sided bronze medallion in original, but damaged plastic case (50mm) C:UNC
32259.

Románia 1990. "Vasile Goldis Egyetem, Arad" kétoldalas bronz emlékérem eredeti, de sérült műanyag tokban (50mm) T:1 Románia 1990. "Universitatea de Vest Vasile Goldiş Arad" two-sided bronze medallion in original, but damaged plastic case (50mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Svájc 1989-1991. 700 éves a Svájci Államszövetség 27xklf db-ból álló Ag emlékérem szett fehér gyűrűs albumba rendezve, eredeti, kihajtható műanyag gyűjtőtokkal T:1 Switzerland 1989-1991. 700 Years of the Swiss Confederation 27xdiff Ag pcs in set, in white ring folder and wit original, foldable plastic case C:UNC
32260.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
Szovjetunió 1973. Nasimi 600 kétoldalas bronz emlékplakett Imadaddin Nasimi türk költő emlékére. Szign.: Pusztamov (56x60mm) T:1- Soviet Union 1973. Nasimi 600 two-sided bronze plaque in memory of the Turkic poet Imadaddin Nasimi. Sign: Pustamov (56x60mm) C:AU
32261.

Szovjetunió 1973. "Nasimi 600" kétoldalas bronz emlékplakett Imadaddin Nasimi türk költő emlékére. Szign.: Pusztamov (56x60mm) T:1- Soviet Union 1973. "Nasimi 600" two-sided bronze plaque in memory of the Turkic poet Imadaddin Nasimi. Sign: Pustamov (56x60mm) C:AU

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Szovjetunió 1978. Nemzetközi Makromolekuláris Kémiai Szimpózium - 1978 október / Taskent-78 Br emlékérem eredeti tokban T:1 fo. Soviet Union 1978. International Macromolecular Chemistry Symposium - October 1978 / Tashkent-78 Br commemorative medal in original case C:UNC spotted
32262.

Szovjetunió 1978. "Nemzetközi Makromolekuláris Kémiai Szimpózium - 1978 október / Taskent-78" Br emlékérem eredeti tokban T:1 fo. Soviet Union 1978. "International Macromolecular Chemistry Symposium - October 1978 / Tashkent-78" Br commemorative medal in original case C:UNC spotted

Kikiáltási ár:
800 Ft
32263.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Szovjetunió 1987. Majronisz kétoldalas bronz emlékérem Jonas Mačiulis (Maironis) litván költő emlékére. Szign.: Jokubonis (60mm) T:1- Soviet Union 1987. Maironis two-sided bronze medallion in memory of the Lithuanian poet Jonas Mačiulis (Maironis). Sign: Jokubonis (60mm) C:AU
32264.

Szovjetunió 1987. "Majronisz" kétoldalas bronz emlékérem Jonas Mačiulis (Maironis) litván költő emlékére. Szign.: Jokubonis (60mm) T:1- Soviet Union 1987. "Maironis" two-sided bronze medallion in memory of the Lithuanian poet Jonas Mačiulis (Maironis). Sign: Jokubonis (60mm) C:AU

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Szovjetunió DN Molla Panah Vagif 1717-1797 kétoldalas bronz emlékérem Molla Panah Vagif azeri költő emlékére (60mm) T:1- Soviet Union ND Molla Panah Vagif 1717-1797 two-sided bronze medallion in memory of the Azeri poet Molla Panah Vagif (60mm) C:AU
32265.

Szovjetunió DN "Molla Panah Vagif 1717-1797" kétoldalas bronz emlékérem Molla Panah Vagif azeri költő emlékére (60mm) T:1- Soviet Union ND "Molla Panah Vagif 1717-1797" two-sided bronze medallion in memory of the Azeri poet Molla Panah Vagif (60mm) C:AU

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Szovjetunió DN Marin Drinov Br emlékérem (60mm) T:1- Soviet Union ND Marin Drinov Br commemorative medallion (60mm) C:AU
32266.

Szovjetunió DN "Marin Drinov" Br emlékérem (60mm) T:1- Soviet Union ND "Marin Drinov" Br commemorative medallion (60mm) C:AU

Kikiáltási ár:
800 Ft
DN The Empire Collection 24db-os jelzett Ag bélyegérem közel teljes gyűjtemény, az Ausztrál 1948. 2 Fontos bélyeg emlékérme hiányzik (összesen 443,9g/0.925) T:PP több darabon patina
32267.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
DN Clastra Müstair / Quist es Meis - Char Fiol MT 3,17 jelzett Ag emlékérem (15,08g/0.900/34mm) T:1,1- ND Clastra Müstair / Quist es Meis - Char Fiol MT 3,17 hallmarked Ag medallion (15,08g/0.900/34mm) C:UNC,AU
32268.

DN "Clastra Müstair / Quist es Meis - Char Fiol MT 3,17" jelzett Ag emlékérem (15,08g/0.900/34mm) T:1,1- ND "Clastra Müstair / Quist es Meis - Char Fiol MT 3,17" hallmarked Ag medallion (15,08g/0.900/34mm) C:UNC,AU

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
Vegyes: Thaiföld DN V. Ráma király aranyozott Br és Br emlékérem pár (25mm) + Svájc 1985. 5Fr Cu-Ni T:2,1- (PP) Mixed: Thailand ND Rama V gilt Br és Br commemorative medallion pair (25mm) + Switzerland 1985. 5 Francs Cu-Ni C:XF,AU (PP)
32269.

Vegyes: Thaiföld DN "V. Ráma király" aranyozott Br és Br emlékérem pár (25mm) + Svájc 1985. 5Fr Cu-Ni T:2,1- (PP) Mixed: Thailand ND "Rama V" gilt Br és Br commemorative medallion pair (25mm) + Switzerland 1985. 5 Francs Cu-Ni C:XF,AU (PP)

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
8db-os, főleg külföldi kerámiaplakett-tétel, közte Luther Márton fakszimile fém emlékérem műanyag tokban, tanúsítvánnyal (31mm) T:1-2 8pcs, mostly foreign ceramic plaque lot, within Martin Luther facsimile metal medallion in plastic case with certificate (31mm) T:1-2
32270.

8db-os, főleg külföldi kerámiaplakett-tétel, közte "Luther Márton" fakszimile fém emlékérem műanyag tokban, tanúsítvánnyal (31mm) T:1-2 8pcs, mostly foreign ceramic plaque lot, within "Martin Luther" facsimile metal medallion in plastic case with certificate (31mm) T:1-2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft