Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 61

NDK 4xklf kerámia emlékérem, mindegyik a Meisseni Porcelánmanufaktúra gyártói jelzésével + DN Szent László kétoldalas kerámia emlékérem (40mm) T:1,1- GDR 4xdiff ceramic medallion all with Porcelain Manufactory of Meissens makers mark + Hungary ND St. Ladislaus two-sided ceramic medallion (40mm) C:UNC,AU
32247.

NDK 4xklf kerámia emlékérem, mindegyik a Meisseni Porcelánmanufaktúra gyártói jelzésével + DN "Szent László" kétoldalas kerámia emlékérem (40mm) T:1,1- GDR 4xdiff ceramic medallion all with Porcelain Manufactory of Meissen's maker's mark + Hungary ND "St. Ladislaus" two-sided ceramic medallion (40mm) C:UNC,AU

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Németország 1965. Bréma Szabad Hanzaváros - Városháza kétoldalas, jelzett Ag emlékérem műanyag tokban (30,24g/0.986/40mm) T:1 (eredetileg PP) patina Germany 1965. Bremen Freie Hansastadt - Rathaus two-sided, marked Ag medallion in plastic case (30,24g/0.986/40mm) C:UNC (originally PP) patina
32248.

Németország 1965. "Bréma Szabad Hanzaváros - Városháza" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem műanyag tokban (30,24g/0.986/40mm) T:1 (eredetileg PP) patina Germany 1965. "Bremen Freie Hansastadt - Rathaus" two-sided, marked Ag medallion in plastic case (30,24g/0.986/40mm) C:UNC (originally PP) patina

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
NSZK 1967. Nemzetközi Dermatológiai Kongresszus - München 1967 / Hippokratész Br emlékérem füllel (51mm) T:1- GFR 1967. Congressus Internationalis Dermatologiae - München 1967 / Hippocrates Br medallion with ear (51mm) C:AU
32249.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Németország 1970. egyoldalas öntött bronz plakett, korabeli ÖNTŐ MINTA feliratú lezárt, műanyag tasakban. SOCIETAS PRO AEROSOLIBUS IN MEDICINA INTERNATIONALIS ANNO MCMLXX BEROLINUM AEOROTI SALUS PRO NOBIS LEX SUPREMA ESTO (133x92mm) T:1- Germany 1970. One-sided cast bronze plaque in closed plastic ÖNTŐ MINTA (casting pattern) foil packaging. SOCIETAS PRO AEROSOLIBUS IN MEDICINA INTERNATIONALIS ANNO MCMLXX BEROLINUM AEOROTI SALUS PRO NOBIS LEX SUPREMA ESTO (133x92mm) C:AU
32250.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Németország 1997. Schrobenhausen 550 éves ezüstözött fém emlékérem (55mm) T:1- Germany 1997. 550th Anniversary of Schrobenhausen gilt metal commemorative medallion (55mm) C:AU
32251.

Németország 1997. "Schrobenhausen 550 éves" ezüstözött fém emlékérem (55mm) T:1- Germany 1997. "550th Anniversary of Schrobenhausen" gilt metal commemorative medallion (55mm) C:AU

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Németország 2014. A Háromkirályok 850 éves imádata aranyozott Cu emlékérem eredeti Euromint tokban (31,70g/40mm) T:PP ujjlenyomatos Germany 2014. 850 years of worship of the three holy kings gilded Cu commemorative coin in original Euromint hard case (31,70g/40mm) C:PP fingerprints
32252.

Németország 2014. "A Háromkirályok 850 éves imádata" aranyozott Cu emlékérem eredeti Euromint tokban (31,70g/40mm) T:PP ujjlenyomatos Germany 2014. "850 years of worship of the three holy kings" gilded Cu commemorative coin in original Euromint hard case (31,70g/40mm) C:PP fingerprints

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Németország DN Állami Színház - Dessau kétoldalas Ni turista zseton (35mm) T:2 ph Germany ND Landestheater - Dessau two-sided Ni tourist token (35mm) C:XF edge error
32253.

Németország DN "Állami Színház - Dessau" kétoldalas Ni turista zseton (35mm) T:2 ph Germany ND "Landestheater - Dessau" two-sided Ni tourist token (35mm) C:XF edge error

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Németország DN Wesztfáliai Evangálikus Egyház Br emlékérem (70mm) T:2 Germany ND Evangelic Church of Westfalia Br commorative medallion (70mm) C:XF
32254.

Németország DN "Wesztfáliai Evangálikus Egyház" Br emlékérem (70mm) T:2 Germany ND "Evangelic Church of Westfalia" Br commorative medallion (70mm) C:XF

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
32255.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Olaszország DN Cittá di San Benedetto del Tronto fém plakett városábrázolással (120x125mm) + fém plakett városnévvel (22x113mm) eredeti tokban, rögzítve (a nagyobb plakett rögzítése elengedett) T:2 Italy ND Cittá di San Benedetto del Tronto metal plaque with city representation (120x125mm) + metal plaque with the citys name (22x113mm) in original case, fastened (the fastening of the larger plaque is released) C:XF
32256.

Olaszország DN "Cittá di San Benedetto del Tronto" fém plakett városábrázolással (120x125mm) + fém plakett városnévvel (22x113mm) eredeti tokban, rögzítve (a nagyobb plakett rögzítése elengedett) T:2 Italy ND "Cittá di San Benedetto del Tronto" metal plaque with city representation (120x125mm) + metal plaque with the city's name (22x113mm) in original case, fastened (the fastening of the larger plaque is released) C:XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Olaszország DN (1970) Corale Goriziana - C.A. Seghizzi - MCMXX kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: S. Johnson (51mm) T:1 / Italy ND (1970) Corale Goriziana - C.A. Seghizzi - MCMXX double-sided bronze commemorative medallion. Sign.: S. Johnson (51mm) C:UNC
32257.

Olaszország DN (1970) "Corale Goriziana - C.A. Seghizzi - MCMXX" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: S. Johnson (51mm) T:1 / Italy ND (1970) "Corale Goriziana - C.A. Seghizzi - MCMXX" double-sided bronze commemorative medallion. Sign.: S. Johnson (51mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
32258.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft