14927.
427. Lezárult gyorsárverés
Plakát
50 000 Ft
135,14 EUR, 147,06 USD
Hazafelé. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. Fedák Sári, Csortos Varszary, Bilicsi szereplésével. . Litográfia, papír. Kellner Márkus grafikája, jelzett a litográfián. Bp. Délibáb film. Oldalán beszakadásokkal. . 95×33 cm. / Vintage rare Hungarian poster lithograph on paper, with damages