Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 122
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2731475
11733
427
Antique
A Flit pisztoly egy kézi pumpás rovarirtó permetezőgép, amelyet a FLIT nevű, 1928 és az 1950-es évek közepe között a legyek és szúnyogok ellen széles körben használt márkás rovarirtó szer kijuttatására használtak. Bár nevét a jól ismert márkáról kapta, a "Flit pisztoly" az ilyen típusú szórófej általános elnevezése lett. Kopott, h: 33 cm 2731487
11734
427
24000
Antique
Vadász italtartó, kézzel készített, agancs, réz, műanyag alj. 46x30 cm 2731493
11735
427
Antique
Retró műanyag telefon, m: 31 cm 2731689
11736
427
Antique
Szecessziós stílusú bronz kalamáris, m: 10 cm 2731708
11737
427
Antique
Régi Kínai fatörzs váza steinzeug, jelzett: Guang xing tang. 1950 körül. m: 14 cm 2731943
11739
427
3800
Antique
Tajték pipa, korának megfelelő, h: 46 cm 2731946
11740
427
3800
Antique
1859 kilenc ágú koronás monogrammos tajtékpipa, jelzett, korának megfelelő állapotban, 8 cm 2731910
11741
427
Antique
Retró zománc tálka, tátulján felira: Újítási Kiállítás Kecskemét 1972, hibátlan, d: 14 cm 2731914
11742
427
Antique
Retró lovas fali dísztál, réz, jelzés nélkül, hibátlan, d: 21,5 cm 2728874
11743
427
Antique
Thangka (szövet rátétre készített tibeti buddhista festmény) kb 1980-ból. 32x53 cm 2727114
11744
427
34000
Antique
Kátai Mihály (1935 - 2020): Az aranyszőrű bárány. Tűzzománc, fakeretben, jelzett 10x20cm 2726633
11745
427
Antique
Iparművész fogkefetartó. Fém, 14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft