Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 122
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2647959
11721
427
Antique
Ikon: Szent Miklós. Tojástempera, fa, Sérült, 27x17,5cm 2647958
11722
427
Antique
Ikon: Szent Gabriel (Hírhozó arkangyal). Tojástempera, fa, Sérült, 28x21cm 2683141
11723
427
15000
Antique
Antik réz szamovár, jelzés nélkül, felül repedésekkel. 54 cm 2670355
11724
427
Antique
Különleges nagy méretű gyalu szép állapotban 25 cm 2607161
11725
427
Antique
Faragott kő sakk, kopásnyomokkal, pár darab ragasztott teljes, 35x35cm 2729790
11726
427
28000
Antique
DKNY Donna Karan válltáska, vászon, bőr, 22x23 cm 2729795
11727
427
24000
Antique
Furla olasz szőrme mellény, szép állapotban, méretezést nem találtam. 2729958
11728
427
14000
Antique
5db empire stílusú fém gyertyatartó, m: 15-20 cm 2729960
11729
427
Antique
Ezüstözött bortartó és poháralátét, bortartón apró horpadás, d: 14 cm 2730464
11730
427
Antique
Muharos Lajos: Iparművész kínáló tálka. Réz, jelzés nélkül. d: 15 cm 2731425
11731
427
Antique
EL jelzéssel: Anya gyermekével. Fajansz 24x19 cm, szép keretben. 2731462
11732
427
40000
Antique
1900 körül, Japán bronz gyertyatartó pár, kopásnyomokkal, m: 21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft