2 db antik fadoboz, kopásokkal, sérülésekkel, 1880 körül, 19x12, 22x29... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/427/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Mutargyak-antikvitas~500009/2-db-antik-fadoboz-kopasokkal-serulesekkel-1880-korul-19x12-22x29-cm~II2694267
2694267
11715
427
Antique
Leírás: 2 db antik fadoboz, kopásokkal, sérülésekkel, 1880 körül, 19x12, 22x29 cm
: karap_norbert