Bolhapiac Tételek száma: 523
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2601970
11992
427
Flea Market
Öt darab réz fali dísztányér és tálka, jó állapotban, d: 20 cm 2598546
11993
427
7500
Flea Market
Wendell August sörös korsó, kézi munka, acél, oldalán sörgyár jelenettel, jelzett, USA, m:15cm 2598545
11994
427
3800
Flea Market
Malaziai ón sörös korsó, jelzett, kopásnyomokkal, m:11cm 2724550
11995
427
Flea Market
Japán fadoboz, kézzel festett fedéllel, kissé foltos és kopott, 22x6 cm 2724566
11996
427
Flea Market
"Tilos a dohányzás!" feliratú zománcozott fém tábla, apró kopásnyomokkal, máskülönben jó állapotban, 29,5x10 cm 2724575
11997
427
Flea Market
4 db ólomüveg dísz, belga, XX. sz, közepe, apró kopásnyomokkal, 16x22 cm 2724755
11998
427
Flea Market
Zepter, art deco stílusú masszív inox tálca d: 33 cm. Eredeti dobozában 2724301
11999
427
Flea Market
Vadász táska, bőr, hímzett, 28x20 cm 2563973
427
Flea Market
Eumig filmvágó műanyag dobozban. 2563969
12001
427
3800
Flea Market
Bányászlámpa, kopott, m:13cm 2563962
12002
427
Flea Market
Réz talpas kínáló tál, kopott, m: 6,5cm 2557744
12003
427
5500
Flea Market
Templomi réz gyertyatartó, hiányos, m: 62 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft