Bolhapiac Tételek száma: 523
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2731316
12441
427
Flea Market
4db vegyes bicska, h: 6-10 cm 2580287
12442
427
Flea Market
Fali tükör, fa kerettel, sérülésekkel 56x106 cm 2589011
12443
427
Flea Market
Fülhallgató, cserélhető szilikonnal 2703255
12444
427
26000
Flea Market
2 db Dupont öngyújtó, javításra szorulnak, m: 4,5-5,5 cm 2580753
12445
427
Flea Market
3db bulgár rózsaolaj, fa tartóban, hiányos, sérült, m:9cm 2536704
12446
427
Flea Market
Ametiszt gyöngyökből készült fülbevalópár, h: 3 cm 2588004
12447
427
Flea Market
Fém gyűrű, kővel. m: 51, br: 7,38g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft