Bolhapiac Tételek száma: 523
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2681094
12357
427
Flea Market
Speck tapadós telefontok eredeti dobozában 2732760
12358
427
Flea Market
Régi ékszertartó dobozka, kopott. 8x9cm 2705913
12359
427
Flea Market
Retró Ericsson és Motorola mobiltelefonok, nem kipróbált, megkímélt állapotban 2701560
12360
427
Flea Market
Bizsu bross és zárcím, h: 7 cm, d: 6 cm 2658260
12361
427
Flea Market
Parker Sonnet P. III toll 14K tollheggyel, dobozban, jó állapotban, doboz sérült, h: 13,5 cm 2634852
12362
427
2200
Flea Market
Pocket Balance akasztós, rugós mérleg, réz előlappal, korának megfelelő állapotban, h: 22 cm 2362753
12363
427
11000
Flea Market
1976 Szövet fali naptár gépi szövéssel Dunasilk, jelzett 57x27 cm 2724832
12364
427
Flea Market
Elsősegélyhely zöld zománc tábla lepattanásokkal 25x16 cm 2732763
12365
427
Flea Market
Régi ékszertartó dobozka, kopott. 11x11cm 2732756
12366
427
Flea Market
Régi Krups Pocket Balance kézi mérleg, kopott h: 20 cm 2666620
12367
427
Flea Market
Mini rádió fülhallgatóval, elemmel 2693690
12368
427
Flea Market
5 db iPhone tok, használt állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft