Bolhapiac Tételek száma: 523
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2710066
12175
427
Flea Market
Régi réz kerti permetező, fa fogóval, korának megfelelő, kopottas állapotban, h: 36 cm 2711532
12176
427
Flea Market
Vegyes bolha tétel: Swatch jellegű óra, bőrönd mérleg, fürdőszobai akasztók, bőr pénztárca 2711936
12177
427
4400
Flea Market
4 db régi Panasonic és Sony walkman, motorok működnek 2705958
12178
427
Flea Market
Vegyes bolha tétel: villamossági alkatrészek, CD tartó tok, stb. 2705468
12179
427
Flea Market
Hatszögletű régebbi fadoboz, zárja nem működik, kulcs nélkül, kopott, kissé sérült, 24x8 cm 2552176
12180
427
Flea Market
Könyv formájú, faragott fa doboz, sérült, kopott, 25x16x7cm 2634622
12181
427
Flea Market
Budafoki zománcozott fém tál virágos mintával, jelzett, d: 23 cm + régi zománcozott findzsa (bögre), m: 8 cm. Zománcsérülésekkel. 2634638
12182
427
3400
Flea Market
Konyhai lámpabúra, kézzel festett, anyagában színezett üveg, rozsdás fém szerelékkel, d: 24 cm, m: 15,5 cm 2634807
12183
427
7500
Flea Market
Régi petróleumlámpa, kehely formájú, öntöttvas aljjal, anyagában színezett kék üveg testtel, búrával. A fém részeken zománcsérülésekkel, rozsdafoltokkal, m: 43,5 cm 2634891
12184
427
Flea Market
Lampart No. 4936 fém petróleumlámpa, állítható, asztali és fali. Jelzett, kopottas állapotban, m: 14,5 cm 2503557
12185
427
26000
Flea Market
cca 1950-1960 Úti meteorológiai állomás: Műszertechnikai Vállalat kanalas szélsebességmérő (anemométer), többrészes, összeszerelhető fém állvány, MOM 39/49M tájoló, 2 db napló feljegyzéseknek, egyéb tartozékok. Kissé viseltes vászontáskában. 2505851
12186
427
Flea Market
Bonyhádi jelzett, zománcozott szűrő, sérült. d: 26 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft