Bolhapiac Tételek száma: 523
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2707022
12029
427
Flea Market
Lopótök, kézzel festett szőlőmintával, m: 63 cm 2707029
12030
427
Flea Market
Retró vajszínű retikül, benne német nyelvű nyugták, jegyek, 27x12,5x7,5 cm 2707119
12031
427
Flea Market
32 db különféle bizsu karperec és karkötő 2707131
12032
427
Flea Market
2 db régi kézi fűrész, h: 41 - 51 cm 2728453
12033
427
Flea Market
Ezüstözött alpakka kínáló üveg betét nélkül, 27 cm 2728455
12034
427
Flea Market
2728458
12035
427
Flea Market
Régi vasbetétes vasaló 20 cm 2728459
12036
427
Flea Market
Sport kemping kéváfőző készlet 2726553
12037
427
Flea Market
Nagyméretű fagyalu, h: 51 cm 2726552
12038
427
Flea Market
Retró kotyogós kávéfőző Hollóházi szedermintás porcelán kiöntővel, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 19 cm 2726550
12039
427
Flea Market
6 személyes likőröspohár készlet, kopott, m: 11,5 cm 2726543
12040
427
Flea Market
0,5 literes zománc kanna, kopásokkal, m: 12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft