15026.
427. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
10 000 Ft
27,03 EUR, 29,41 USD
Sven Hedin: A vándorló tó. I-II. köt. Ford.: Mezey Dénes. A Magyar Földrajzi Társaság könyvtára. Bp., [1940], Franklin-Társulat. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói gazdagon aranyozott egészvászon sorozatkötés, kopott gerinccel,