Könyvek: Történelem

Tételek száma: 157

15620.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
15621.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
15622.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15623.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Pesthy Frigyes: Száz politikai és történeti levél Horvátországról. Bp., 1885, Akadémiai Könyvkereskedés,(Knoll K. és Társa), VIII+419 p. Korabeli vászon kötésben
15625.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15626.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Dr. Matolay Géza: Gróf Teleki Pál élete és munkássága a magyar revízió szolgálatában. Bp., Halász Irodalmi és Könyvkiadóvállalat. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés, kopottas állapotban.
15627.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
17
Thuküdidész: A peloponnészoszi háború. Ford., a jegyzeteket és az utószót írta: Muraközy Gyula. Bp.,1985, Európa, 825 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15628.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Lelbach Gyula: Romba dőlt világ. Képek és történetek a Délvidék múltjából. Bp., 2009, Akaprint. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
15629.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Lelbach Gyula: Bácskai katonacsaládok története. Bp., 2011, szerzői magánkiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
15630.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Patek Erzsébet: A pannoniai fibulatipusok elterjedése és eredete. Bp., 1942., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Fénymásolat! Modern műbőr kötésben
15632.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Kállay Ferenc: A pogány magyarok vallása. Szerk.: Veress Ferenc. Mitológia I. Magyar történelmi magyarázatok források és tanulmányok. New York, 1971., Evilath Publication. Emigráns kiadás. Kiadói műbőr-kötés, benne egy jegyzetlappal, rajta Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus saját kezű jegyzeteivel.
15633.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft