13354.
427. Lezárult gyorsárverés
Fotó
4 000 Ft
cca 1900 Tűzoltók csoportképe korabeli felszereléssel, egyiken kitüntetésekkel, háttérben háromnyelvű (magyar, német, szlovák?) táblával, Salgó Sándor (Budapest) hidegpecsétjével jelzett vintage fotója, kopásnyomokkal, kartonra kasírozva, fakeretben, 28x38 cm / Group of fireman, one of them decorated, with with three languague (Hungarian, German, Slovakian?) sign in the backgroup, vintage photo from the atelier of Sándor Salgó (Budapest), with minor wear, framed