13355.
427. Lezárult gyorsárverés
Fotó
5 000 Ft
Szabolcs vármegye tisztikara, 1925-26, nagyméretű tablófotó, többek közt Kállay Miklós (1887-1967) főispán, majd 1942-44 között Magyarország miniszterelnöke mellképével. Csépány műterméből. Sérült, foltos. Kartonra ragasztva. Üvegezett, sérült fakeretben. 29x39,5 cm.