13187.
427. Lezárult gyorsárverés
Fotó
4 000 Ft
cca 1900 London, századfordulós eredeti felvételek (holborni utcarészletek üzletekkel, Ludgate felüljáró gőzmozdonnyal, Trafalgar Square), 4 db fotó paszpartuban, üvegezett fa keretben, a hátoldalán feliratozva. Látható méret: egyenként 11,5x9 cm, külső méret: 47x19,5 cm. / London, 4 original vintage photos (Holborn streets with shops, Ludgate overpass with locomotive, Trafalgar Square), in glazed frame.