Festmények és grafikák Tételek száma: 531
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2725602
10097
427
3800
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 39×22 cm 2735215
10098
427
Czibor Ildikó (1969- ): Geo Plax. Olaj, farost, jelzett, 50×70 cm 2627783
10099
427
14000
Czibor Ildikó (1969- ): Ébredés, olaj, farost, jelzett, 70×50 cm 2735220
10100
427
13000
Czibor Ildikó (1969- ): Supra. Olaj, farost, jelzett, 50×70 cm 2735208
10101
427
Czinege Zsolt (1964-): Hegyi vízimalom. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben. 45x60 cm 2727471
10102
427
15000
Czinege Zsolt (1964-): Hegyekben. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fa keretben. 34x63 cm 2539600
10103
427
D. Borbély Gizella (1920-1994): Szekér. Vegyes technika, papír, jelzett, 50×35 cm 2603830
10104
427
9500
Daffinger Hanna (1883-?), 1909-ben a nagybányai szabadiskolában tanult: Virágos kert. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 34,5x24,5 cm. 2733771
10105
427
28000
Dallos Ferenc (1928-2001): Csendélet. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel. Üvegezett, sérült fakeretben. 50x70 cm. 2728729
10106
427
Darnó Éva (1980) Budapest 1-3. Olaj, karton. 3 db festmény. 40x30 cm 2659515
10107
427
Deák Ébner Lajos (1850-1934): Legények (tanulmányrajz). Ceruza, papír. Jelzett. Proveniencia: Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész és műkritikus gyűjteményéből. Lap széle kissé sérült. 31,5x45 cm 2393970
10108
427
Derkovits Gyula (1894-1934): Vázlat a Téglahordóhoz, 1922. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. 26x11,5 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft