Festmények és grafikák Tételek száma: 531
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2722002
10109
427
28000
Dévényi János: 9 pötty. Akril, papír, jelzett, üvegezett keretben 30x40 cm 2732734
10110
427
Diószegi Balázs (1914-1999): Ónodi János portréja. Ceruza, papír, jelzett, autográf ajánlási sorokkal, 30,5×21,5 cm 2707606
10111
427
14000
Octavian Sassu Ducsoara (1943-): Erdélyi táj. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán címkén román nyelven feliratozott. Üvegezett fakeretben. 38,5x28 cm / Octavian Sassu Ducsoara (1943-), Roamian painter: Transylvanian landscape. Watercolour on paper. Signed lower right. With dscrption on the reverse in Romaina. Framed. 38,5x28 cm 2609126
10112
427
Edvi Illés Panni (1897-1978): Erdő széle 1955. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben, 30×22 cm 2733835
10113
427
Egri Tibor ( - ): Alkony. Olaj, farost, jelzett, 60×80 cm Keretből kijár 2716362
10114
427
Erdei Sándor (1917-2002): Éva a paradicsomban, 1965. Vegyes technika, papír, jelzett. 10x10 cm 2716357
10115
427
Erdei Sándor (1917-2002): Fagylaltárus a Balatonon (karikatúra), 1970 körül. Filctoll, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. Kissé foltos. 8x15 cm 2728846
10116
427
Erdei Sándor (1917-2002): Női akt. Akvarell, papír. Jelezve balra fent. Feltekerve. 96x70 cm 2708866
10117
427
Erdei Sándor (?- ): Bohóc. Print, akvarell, kartonon, jelzett a nyomaton, 23x18 cm 2725688
10118
427
Élesdy István (1912-1987): Utcarészlet. Rézkarc, papír, jelzett, 29,5x38,5 cm, feltekert állapotban 2732634
10119
427
Fábián Gyula (1884-1955): Piac. Rézkarc, papír, jelzett. 35×25,5 cm. 2676639
10120
427
60000
Fajó János (1937-2018): Körmetszés. Szitanyomat, papír. Hátoldalán pecséttel jelzett. 34,5x29 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft