Festmények és grafikák Tételek száma: 531
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2734185
10157
427
Glatz Oszkár (1872-1958) - Prihoda István (1891-1956): Betűvetés. Színezett rézkarc, papír. Glatz és Prihoda által jelzett. Lap széle kissé sérült. Üvegezett, dekoratív, kissé szúrágta fakeretben. 35x26 cm. 2734750
10158
427
Gönczi Béla (1934-): Bem beveszi Nagyszebent. Rézkarc, selyem,14x9,5 cm 2702504
10159
427
Göndör Bertalan (1908-1945): Hölgyek, 1923. Tus, papír, enyhén sérült, jelzett, üvegezett keretben, 34,5×27,5 cm 2733821
10160
427
Görög Rezső (1930- ?): Este a Tiszán. Színes rézkarc, papír, jelzett, lap alja foltos. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fakeretben, 29×39 cm 2734503
10161
427
24000
Arthur Greuell (1891-1966): Női akt. Akvatinta, papír, jelzett, üvegezett keretben., 22x16 cm 2734438
10162
427
Gross Arnold (1929-2015): Balatoni táj (1954). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 11,5×24 cm 2729214
10163
427
Gross Arnold (1929-2015): Espresso. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, 14x32 cm 2733271
10164
427
Hans Gruber: Napfelkelte. Akvarell, papír, 55×37 cm 2727220
10165
427
48000
Gulyás Dénes (1927-2003): Séta a parkban. Olaj, farost, jelzés nélkül, 70×100 cm 2727222
10166
427
38000
Gulyás Dénes (1927-2003): Virágcsendélet. Vegyes technika, farost, jelzett, 50×70 cm 2644257
10167
427
120000
Gulyás Dénes (1927-2003): Zsuzsanna és a vének. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Bal alsó sarkában apró hiánnyal. 60x80 cm
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
2593359
10168
427
90000
Gulyás Dénes (1927-2003): Budapest, parlamenti részlet. Olaj, farost, jelzett. Keretben 78x78 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft